esmaspäev, 22. juuni 2009

Alice'i viimane kleit

Ja lõpuks viimane kleit Alice'ile. See kleit on pärit raamatus "The Nursery "Alice"", mis on "Alice imedemaal"-i väikelastele kohandatud variant. Ka sinna on joonistanud pildid John Tenniel, kuid seekord on need värvilised --- kleit on kollane, põll valge, sukad ja kleiti kaunistav lehv on sinised. Mulle meeldib see kleit kõige rohkem.

Sellega on Alice'i kleidid otsas. Tegelikult tahaksin ma joonistada veel jaki ja kübara, mida ta kannab siis kui ta sõida rongiga raamatus "Alice peeglitagusel maal", kuid see on kujutatud ainult ühel pildil külgvaates, nii et ma ei tea, milline see täpselt välja näeb.

Sellel nädalal arvatavasti rohkem postitusi ei tule, sest ma sõidan Juurusse ja tulen tagasi alles laupäeva õhtul, võib-olla isegi hiljem.

----------------------------------------------------------------------------------

And now the last dress for Alice. It is from the book "The Nursery "Alice"" what is "Alice in Wonderland" for little children. John Tenniel drew pictures for that book also but now he did them colored --- dress is yellow, apron is white, stockings and bow behind the dress are dark blue. I like this dress most of all.

I would like to drew also jacket and hat what she wears while traveling with train but unfortunately those are drawn only in side view on one picture so I don't know how these actually look.

There won't be any posts this week because I'm away in Juuru and won't be back until Saturday.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar