pühapäev, 21. juuni 2009

Veel kaks kleiti Alice'ile

Veel kaks kleit Alice'ile raamatust "Alice peeglitaguses maailmas". Nagu ka eelmine kleit, on need pärit John Tenniel'i illustratsioonidelt.

Esimest kleiti kannab Alice suurema osa ajast kui ta peeglitagusel maal seikleb. See on üsna sarnane eelmise kleidiga, kuid põllel on volang ja sukad on triibulised.

Teist kleiti kannab Alice siis kui ta kuningannaks saab. Selle kleidi juurde käivad ka kroon ja valitsuskepp. Ma ei ole väga kindel selles, kas kroon seisab nukul korralikult peas või mitte ning mulle tundub, et skepter on liiga peenike väljalõikamiseks, kuid muidu on kõik täitsa kena.

Mulle isiklikult meeldib kõige rohkem Alice'i kleit raamatus "The Nursery "Alice"", selle ma postitan homme.

----------------------------------------------------------------------------

More dresses for Alice from book "Through the Looking Glass". Like previous dress, these are from illustrations drawn by John Tenniel.

First dress is what Alice wears most of the time when she travels in the looking glass world. It is quite similar to the previous dress but ruffle round the apron and stockings are striped.

Second dress is worn by Alice when she becomes a queen. There are also a crown and a scepter for her. I don't know how the crown stays on her head and scepter is probably to thin to cut out but other things should be OK.

Tomorrow I will post dress from the book "The Nursery "Alice"".

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar