esmaspäev, 28. november 2011

Miina

Selle nuku olen ma varem koos kahe riietusega postitanud, ainult et teise nime alla ning ilma kujunduseta.. Aga eelmine nimi ei meeldinud mulle ja ma muutsin selle Miinaks.

Ta elab väikeses majas, mida ümbritseb lilleaed. Esimene riietus ongi see, millega ta suvel aias töötab. Teisel tahvlil on riided sügiseks ja talveks. Sügiskleidile ja sellega sobivale kübarale ning sukapükstele on tikitud muster. Talvekleit on pidulikum, sametist ning valge tikitud krae ja kätistega, kuid Miina eelistab isegi teatrisse minnes saapaid kanda.

Kahjuks ei ole ma eriti osav failidega ümberkäimises ja seepärast ei ole sellest nukust praegu pdfi. Kui ma üritasin seda üles laadida, siis millegi pärast läks kujunus sassi.

--------------------

I have posted this doll before but with a different name and without design at the back. But I didn't like her previous name and changed it to Miina.

She lives in a little house with a flower garden around it. Her first outfit is for working in the garden in summer. On the other plate are her clothes for autumn and winter. On Miina's autumn dress and hat and thights is embroidered pattern. The winter dress is more festive, made of velvet and with white and embroidered collar and cuffs, but Miina preferes to wear boots even when going to theater.

Unfortunately I'm not very good at handling files and so there isn't a pdf at the moment. When I tried to upload it the design at the back went wrong.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar