neljapäev, 19. detsember 2013

Uus nukk / A New Doll


 
Tegin eksameid ning seepärast ei joonistanud hulk aega pabernukke. Kuid nüüd olen jälle oma blogi juures tagasi. Ja uue nukuga. Kellel on kohutav anatoomia. Tema nimi on Helena ja ma ilmselt ei joonista talle eriti palju riideid.
 
Pitsservaga rõivatükk on mõeldud aluskleidiks seeliku alla. Aga see pole muidugi kohustuslik.
 
Tegelikult peaksin ma uute nukkude joonistamise asemel tegelema hoopis vanade nukkude ilusasti lehtedele paigutamisega. Pabernuku lehe või raamatu kujundus on mulle alati peavalu valmistanud. Noh, vähemalt on mul praegu motivatsioon enam-vähem olemas, sest kui ma homse jooksul midagi valmis ei tee, ei saa ma jälle midagi kaua aega postitada, kuna mul pole skanneerimise võimalust.
 
------------------------
 
I was doing exams and because of that didn't draw paper dolls for a long time. But now I'm back again at my blog. And with a new doll. Who has horrible anatomy. Her name is Helena and I probably won't draw her many clothes.
 
The article of clothing with the lace edge is meant as an under dress for the skirt. But that's of course not mandatory.

I should be putting my old paper dolls on pages instead of drawing new ones. Layout of a paper doll page or a book has always given me trouble. Well, at least I've got some motivation at the moment, for if I don't draw somethingthing during tomorrow then I can't post anything for a long time again, for I wouldn't be able to scan my drawings.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar