laupäev, 20. juuni 2009

Algus

Niisiis, peale pikka mõtlemist otsustasin ka mina teha oma blogi, mis on pühendatud pabernukkudele. Pabernukud on mulle väiksest peale meeldinud ja neid meil on õega kokku mitu mapitäit, põhiliselt väikseid tüdrukuid. Praegu ma enam nendega ei mängi, kuid joonistan ma neid ikkagi. Ma tavatsesin need kohe pärast valmissaamist ära panna sinisesse mappi mu voodi all, aga niiviisi jäid need lihtsalt tolmuma ja nüüd panen ma need üles hoopis internetti.

Esimene nuku on Alice, raamatutest "Alice imedemaal" ja "Alice peeglitaguses maailmas". Tema riided on pärit John Tennieli illustratsioonidelt. Mis värvi see kleit võiks olla, ma ei tea, sest orginaalis on pildid on mustvalged. Raamatukaantel on see kleit nii punase-valge kirju, sinine kui roheline.


Kõik nukud, mis ma siin avaldan on kaitstud Creative Commons'i 3.0 litsensiga, neid võib kopeerida, levitada ja edasi anda ilma neid muutmata ja ilma nende eest raha küsimata. (Värvida võib.)

Creative Commons License

--------------------------------------------------------------------------------

So, after reading paper doll blogs of other people for a long, long time, I finally started my own. I've always liked paper dolls and my sister and I have many folders filled with them, mostly with little girls. Now I'm too old for playing with paper dolls but I still like drawing them. I used to put all dolls I drew into blue folder under my bed but I thought that there is no use of them, so now I post them on internet.

First doll is Alice from books "Alice in Wonderland" and "Through the Looking Glass". Her clothes are from illustrations drawn by John Tenniel. Original pictures are black and white but on book covers this dress is red and white or blue or green and so on.

All dolls that I post here are under Creative Commons license 3.0, you can copy them, distribute them and transmite them, if you don't take money for them. (You can color them if you like.)

Creative Commons License

1 kommentaar:

  1. Hello. I just discovered your delightful blog and your paper doll designs. Like you I've always loved paper dolls and though I am to old to play with them now, still enjoy designing them.
    I love the detail you put in your clothes and your unique paper dolls.

    VastaKustuta