pühapäev, 28. juuni 2009

Jälle tagasi

Koju jõudes leidsin ma, et postitused ei tulnud siiski automaatselt, aga ma panen need ikkagi üles. Kuupäevad on vähemalt sellised, nagu need oleks pidanud olema.

Meil vedas, sest ilmad olid võrratud. Alles eelviimasel päeval tuli veidike vihma. Ka siin, Talllinnas, on võrratud ilmad. Selle tähistamiseks on mul pabernukk, mille ma joonistasin juuni alguses kui ma ei saanud klassierskursioonile minna. Tema riided ei ole midagi väga originaalset, aga need on siiski väga praktilised ja kenad. Parempoolne trikoo on sellise lõikega nagu Tanya punane trikoo filmist Mamma Mia!.

Alumise, peegelpildis kirja, tegin ma nii, et keerasin lehe kokku ja kopeerisin kirja harilikuga alumise poole tagumisele küljele ning selle järgi õigele poolele. Kui ma järgi mõtlen, ma oleks võinud selle teha lihtsal tagurpidi, asi tundukas sümeetrilisem.

Lisatud 29/12/13:
Ma vahetasin välja CC märgi pildil.

-----------------------------------------------------------------------------

When I got home, I found out that posts didn't come up automatically but I'm posting them anyway. At least dates are right.

We were lucky because weather was wonderful. Only the evening of the day before last day was rainy. Here in Tallinn weather is wonderful too. To celebrate that, I have a paper doll what I drew in the beginning of the June when I couldn't go to outing with my class. The meaning of the script is heatwave. Her cloths aren't very original but they are practical and look nice. The swimsuit on the right has same pattern as Tanya's swimsuit from the movie Mamma Mia!.

Script on the bottom is made so that I fold the page to half and then copied letters on the back of the bottom, opened paper again and copid script from the back of the page to the front. It probably doesn't make any sense.

Edited 12/29/13:
I changed the CC mark on the picture.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar