kolmapäev, 1. juuli 2009

Alexandra

Ma ei ole oma värvilise nukuga veel eriti kaugele jõudnud, aga see eest joonistasin ma ühe uue mustvalge nuku. Tema nimi on Alexandra ja ta elab kusagil kummalises maailmas, mis on kindlasti erinev meie omast. Sõbrad kutsuvad teda Alexiks, aga ta eelistaks pigem Sandrat, see on naiselikum. Ta on pärit jõukast perest, tema isa on ülikoolis professor ning ta
ema kogub merekarpe. Aga kuna ta vanemad on tihti kodust ära, siis hoolitseb tema eest lapsehoidja, kes töötab ka koduõpetajana. Mul on tunne, et ta eelistaks pigem vanematega koos olla.

Esimene kleit on seda sorti, mida Alexandra kannab veidike pidulikumatel sündmustel. Viimati kandis ta seda ühe teise väikse tüdruku sünnipäeval ja ajas sinna maasika mahle peale, aga paistab, et plekid on õnneks pesus maha tulnud.

-----------------------------------------------------------------------------

I still haven't drawn any clothes for my painted paper doll but I have drawn a new outlined doll. Her name is Alexandra and she lives somewhere in a bizarre fantasy world. Her friends call her Alex but she prefers Sandra what is much more feminine. She is bor to a wealthy family, her father is professor in university and her mother collects seashells. But her parents are often away so she is looked after by her nanny who also is her teacher. I think she would like to be more with her parents.

First dress is for wearing on more special occasions. Last time Alexandra wear this was a birthday party of another little girl.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar