laupäev, 24. märts 2012

Amanda

Meil on kodus väga palju raamatuid, õigupoolest on neid selline hulk, et ma ei teagi, mida kõike riiulitest leida võib. Üks kord leidsin ma oma ema moeajaloost räägivate raamatute hulgast sellise, kuhu oli kogutud terve hulk pilte ja ümberjoonistusi rõivastest alates antiikajast kuni kahekümnenda sajandi alguseni. Seal oli väga armsaid pilte, mis olid võetud mingitest kataloogidest 20. sajandi teisest kümnendist.

Nii nukk kui ka ta öösärk on joonistatud Russell's Standard Fashions catalogs'ist pärit pildi järgi. Peale selle öösärgi on tal ka üks kleit, kuid ma ei tea, kas ma joonistan talle veel midagi.

---------------------

We have very many books at home, so many that I even don't know everything what is there. One day I found from my mother's  books one filled with pictures of clothing from different ages. There were also very cute pictures from catalogs from the second decade of 20th century.

Both doll and her nightgown are drawn from pictures from Russell's Standard Fashions catalogs. She also has a dress but I don't know if I shall draw her something else.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar