laupäev, 25. mai 2013

Jälle kahekümnendad / Twenties Again


Mulle kingiti mõnda aega tagasi paks raamat, kuhu oli kogutud erinevaid moejooniseid ja fotosid kahekümnendatest aastatest. Seetõttu tahtsin ma kohe muidugi sealt midagi pabernukkudele joonistada ning otsisin välja Wilhelmine, kelle garderoobi pole juba poolteist aastat täiendatud. Aga ma hakkasin mõtlema, et võib-olla peaks ma joonistama ka uue nuku kahekümnendate moodide jaoks, sellepärast et ma loodetavasti oskaksin seda natuke paremini nüüd ning mind häirib tema poos. Peale selle leidsin ma, et üks tema kleit oli pooleli jäänud ning joonistasin selle lõpuni, kuid kahjuks ei mäleta ma enam, kust see pärit on. See on see kübaraga.

Tema teise kleidi leidsin ma sellest raamatust ning see on pärit 1926. aasta ajakirjast La Femme Chic, kleidi autoriks on Alice Bernard. Selle põhiväv on helehall, triibud ja tutt on roosad ning täpid heleroosad. Kingad on hallid.

--------------------

I was given as a gift some time ago a thick book of collected fashion drawings and photographs from the twenties. Of course I wanted to draw some paper doll clothing from there and looked for Wilhelmine, for whom I hadn't drawn any clothing for one and a half year. But I started thinking that maybe I should draw a new doll for twenties fashions because I hopefully can draw it a bit better now and I don't like her pose. I also found that I had an unfinished dress for her but unfortunately I don't remember where it comes from. It is the one with a hat.

The other dress I found from that book and it is form a magazine from 1926 La Femme Chic, the author of the dress is Alice Bernard. Its main color is light grey, the stripes and the tassel are pink and the spots are light pink. The shoes are grey.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar