esmaspäev, 30. detsember 2013

Alexandra üle hulga aja / Alexandra Over a Long TimeLäksin pabernukkude raamatuks tegemisega üpris palju ajas tagasi. See siin on Alexandra. Ma polnud teda juba kolm aastat puutunud. Ka olen ma ära kaotanud need failid, kus tema nukk on, aga see eest on selles pdf-is mitu rõivatükki, mida ma siin blogis avaldanud ei ole. Paar neist olid skanneerimisel nurga kaotanud, aga pärast mõningast mängimist virtuaalsete kääride ja liimiga, on need jälle korras.

Ma jaotasin asjad niimoodi ära, et kui iga lehekülg trükkida eraldi paberile (esimene võib-olla kartongile) ja pooleks murda, siis võiks saada raamatu. Ma valisin formaadiks A4-ja, aga kui on mõni teist formaati paber ja valida printimisel selline seadistus, et pilti vähendataks/suurendataks proportsionaalselt ja trükitaks lehe keskele, siis võiks see ikkagi kenasti välja tulla.

Ma vahetan tema postitustes pildid parema kvaliteediga failide vastu välja. See tundub tegelikult üsna kummaline, kuidas ma saan minna aastaid vanade postituste juurde ja nende sisu vahetada. Ma ei ole päris kindel, kas see on viisakas.

------------------------

I  went quite a lot back in time with making books out of my dolls. This is Alexandra. I hadn't touched her for three years. I've also lost the files with her little doll, but then that pdf has some clothing I haven't posted here on blog. Some of those had lost a corner in scanning but after some time spent playing with virtual scissors and glue, they are alright again.

I fitted the things so, that when every page is printed on a separate paper (the first maybe on cardboard) and folded in two, then one might get a book. I chose the format to be A4 but if one happens to have a different sized paper and chooses settings for printing so, that the picture is decreased/increased proportionaly and printed in the center of the page, it should come out looking nice.

 I will exchange pictures in her posts for those with better quality. It feels actually quite strange, how I can go to years old posts and change their contents. I'm not entirely sure if this is polite.
------------------------

Creative Commons License

1 kommentaar:

  1. It does feel weird changing old posts doesn't it? I have had to do it before to fix image issues or correct old links. I always feel a little awkward changing my old posts, but I think sometimes it is worth it.

    VastaKustuta